برآورد هزینه سایت و سئو

برآورد هزینه سایت و سئو – برای راه اندازی سایت و بهینه سازی آن چقدر باید هزینه کرد. شاید این سوال همه شما باشد. سئو مرحله ای بعد از طراحی و معماری اولیه سایت است . ولی کاملا با هم مرتبط است . برای این که این مباحث تخصصی را بهتر درک کنید .با مشاوران ما در ارتباط باشید.

فرم درخواست

نام نام خانوادگی

 

هزینه سئو در سال ۲۰۲۲ از دیدگاه گوگل چقدر است؟

  • نوع هزینه سئوی ارزان ۵۰۰ تا ۳۰۰۰ دلار در ماه
  • سئوی میان رده ۳۰۰۰ تا ۱۵۰۰۰ دلار در ماه
  • سئوی پیشرفته ۱۵۰۰۰ تا ۳۰۰۰۰ دلار در ماه
  • سئوی سازمانی ۳۰۰۰۰-۱ میلیون دلار + در ماه

کارشناسان وب در شهرها:

کارشناسان وب تهران،کارشناسان وب همدان،کارشناسان وب قزوین،کارشناسان وب تبریز،کارشناسان وب  کرمانشاه،کارشناسان وب شیراز،کارشناسان وب اصفهان،کارشناسان وب یزد،کارشناسان وب سنندج،کارشناسان وب خرمآباد،کارشناسان وب اهواز،کارشناسان وب گیلان،کارشناسان وب مازندران،کارشناسان وب کرمان،کارشناسان وب ارومیه،کارشناسان وب خراسان،کارشناسان وب سمنان،کارشناسان وب رفسنجان،کارشناسان وب گلستان،کارشناسان وب زنجان،کارشناسان وب قم

موضوعات تخصصی خواهگاه:

سئو و بهینه سازی صفحات وب،سئو وردپرس،تولید محتوای وب،تولید محتوای اینستاگرام،تولید محتوای وردپرس،سیستم های مدیریت محتوای وب،خواهگاه مرکز درخواست مشاوره تخصصی،مرکز مشاوره وب،انتخاب سرور و هاست،مشاوره توسعه کسب و کار،مشاوره آموزش تخصصی نرم افزار،آموزش کد نویسی،برنامه نورسی،پایگاه داده،مشاوره کسب و کارهای جدید و سنتی،ارتقا سطح درآمد،مشاوره بازاریابی و فروش،درخواست مشاوره،آموزش تخصصی مدیریت محتوا،سایت سازی . و ……..

 

سئو چیست و چقدر هزینه دارد؟

چقدر می توانید برای سئو هزینه کنید؟ اگر یک شرکت سئو سطح بالا را برای اجرای یک کمپین محلی استخدام می کنید، انتظار داشته باشید که ماهیانه بیش از ۵۰۰ دلار بپردازید. یک کمپین ملی یا بین المللی به حداقل بودجه ۲۵۰۰ تا ۵۰۰۰ دلار در ماه نیاز دارد. برخی از شرکت ها “بسته آزمایشی” را با قیمت پایین تر و بدون قرارداد ارائه می دهند.

 

5/5 - (21 امتیاز)